Najczęściej kupowane meble na BLACK WEEK

Narożniki
black Week

Meblościanki

Black Week

SYPIALNIE

Black Week

Szafy
Black Week

Oferta specjalna od Meble z Polski 24 na Black Week

Jednym z najważniejszych dni w świecie handlu jest Black Friday, który coraz częściej zmienia się w Black Week. Wypada w ostatni piątek (lub tydzień) listopada i niesie za sobą szaleństwo zniżek. Jest to świetna okazja do zakupu taniej (często o 70-80%) wymarzonych rzeczy i przygotowania się na Święta! Obniżki dotyczą niemal wszystkiego, zaczynając od ubrań, sprzętów czy mebli, i kończąc na usługach czy cashbackach. Niestety, z listopadowym okresem promocji wiążą się także długie kolejki w sklepach stacjonarnych oraz dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę w sklepach internetowych. Ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Meble z Polski24 to wyjątek, gdyż czas dostawy pozostał taki sam jak zwykle: 7 dni w przypadku produktów z oznaczeniem “Szybka dostawa” lub 2-4 tygodnie w przypadku innych produktów.

Meble na Black Friday z dostawą za granicę

Mieszkasz za granicą i jesteś w trakcie aranżacji mieszkania? Poszukujesz nowej meblościanki, łóżka, szafy czy narożnika? Chcesz urządzić sypialnię lub salon? Świetnie, że jesteś! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – teraz możesz zrobić to taniej z Meble z Polski 24! Jesteśmy pewni, że do zakupu nowych mebli przymierzasz się już od dłuższego czasu i tylko czekasz na złapanie dobrej okazji. Jeśli mamy rację, to Black Week w Meble z Polski 24 jest właśnie dla Ciebie! Super rabaty bez kolejek i korków, w przytulnych domowych warunkach i o każdej porze! Zamów z dostawą do Holandii, Niemiec, Belgii i Czech!

Narożniki, łóżka i szafy w promocyjnej ofercie Black Friday

Wiemy, jak kosztowny może być remont i aranżacja mieszkania. Dlatego specjalnie na Black Week przygotowaliśmy ofertę produktów w promocyjnych cenach. Narożniki z funkcją spania lub bez, łóżka, szafy, meblościanki i inne meble do sypialni taniej nawet do 50%! Sprawdź ofertę!